Lipozomálny Glutatión 200 ml

Kód: 4313
€23 €19,17 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia

hlavný vnútorný antioxidant

Detailné informácie

Podrobný popis

Lipozomálny Glutatión 200 ml

Glutatión (Gluthation) je najsilnejší vnútorný antioxidant, ktorý si telo dokáže vytvárať samo, ale často je jeho produkcia v tele nedostatočná. Ak je telo príliš silno toxikované, táto funkcia tela sa znižuje. Glutatión je schopný zabrániť poškodeniu dôležitých bunkových zložiek, ktoré je spôsobené voľnými radikálmi a ťažkými kovmi. Kvôli zlej strave, stresu, zlej životospráve a chemickým liekom, si telo nedokáže glutatión vytvárať v dostatočnom množstve. Vtedy je dôležité dopĺnať glutatión.

Nízke hladiny glutatiónu sú spojené s množstvom chorôb, ako aterosklerotické problémy, poškodenia pečene, zvýšené riziko rakoviny, ale aj poruchy imunity, nervového systému, ako Parkinson, či Alzheimer. Je dôležitý pri syntéze a oprave DNA, pri syntéze bielkovín a aminokyselín. Glutation má dôležitú funkciu v metabolizme železa a v regulácii cyklu oxidu dusnatého. Priamo sa zúčastňuje na neutralizácii voľných radikálov a reaktívnych kyslíkových zlúčenín, Je dôležitý pri udržiavaní vonkajších antioxidantov, ako sú vitamíny C a E.

Náš lipozomálny Glutation extra plus nemá zápach ani chuť po sírovodíku! Je neutrálnej vône a chuti, čo ho odlišuje od ostatných glutatiónov na trhu.

Glutation odporúčame:

  • pri poruchách imunitného systému
  • pre maximálnu regeneráciu po športovom výkone a pri nedostatku energie
  • pre manažérov a ľudí, ktorí podávajú maximálny psychický výkon
  • pri prevencii onkologických chorôb, pri neurodegeneratívnych ochoreniach (Parkinson, alzheimer), ale aj pri ich prevencii
  • pri poškodeniach pečene, obličiek a srdcovo-cievneho systému

ZLOŽENIE: demineralizovaná voda, lecitín slnečnicový geneticky nemodifikovaný, Glutation, konzervačná látka sorban draselný, antioxidant L-askorbát sódny,

DÁVKOVANIE: dospelí: 1x denne 10ml (2 kávové lyžičky po 5ml)

POČET DÁVOK V BALENÍ: 20

Jednu dávku vlejte do džúsu alebo Vášho obľubeného nápoja a vypite. Nemusíte sa obávať, v našom prípravku nepríjemnej chuti ani vône po sírovodíku (vajcovke).

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY v 100ml: 
Energetická hodnota 348kJ/ 83kcal
Tuky (g)                      7,72
 - z toho nasýtené (g)  0,88
Sacharidy (g)              0,8
 - z toho cukry (g)       0,16
bielkoviny                    3,2
Obsah v dennej dávke:         DDD%
Lecitín slnečnicový               800mg    nestanovené
Glutation                            400mg    nestanovené 

UPOZORNENIE: Expirácia produktu je 6 mesiacov od dátumu výroby. Po otvorení skladovať v chladničke maximálne 30 dní. Výrobok nie je určený pre deti . Skladovať od dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Lipozomálne výrobky si zbytočne neukladajte do zásoby. Najlepšie sú čo najčerstvejšie.

Dátum spotreby: na obale

Krajina pôvodu: Slovensko

Dodatočné parametre

Kategória: Lipozomálne vitamíny
Objem: 200 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: