Fatranské lesy v prírodnom mydle

Neohodnotené
 

s vôňou kvetov alpínskych bylín a smreka, regenerácia, bolesť svalov, reumatické ťažkosti, stres

Dostupnosť do týždňa
€4
   
Kód tovaru 101
Výrobca Soaphoria
Kategória Telo
 

Fatranské lesy - prírodné mydlo 100 g

Tak, ako má príroda schopnosť obnovy, tak môžete dopomôcť k regenerácii pokožky s výťažkami zo Smreku obyčajného v kombinácii s alpínskymi bylinkami ako Archangelika lekárska, Palina pravá alebo Puškvorec obyčajný. Doprajte si posilňujúci kúpeľ po náročnom dni, ktorý uvoľní celé telo a oživí myseľ. Pôsobí proti bolesti svalov, reumatickým ochoreniam a v neposlednom rade antisepticky. Vôňa ihličia príjemne povzbudí a prečistí dýchacie cesty. Aromatické alpínske bylinky známe vďaka silne očistným efektom upokojujú myseľ, prečistia krv, stimulujú jej tvorbu, podporujú imunitu, vykašliavanie, normalizujú činnosť centrálnej a vegetatívnej nervovej sústavy. Angelika lekárska je vhodná po ťažkých operáciách i chorobách, po nadmernom nervovom vyčerpaní a v predmenštruačnom období a po pôrode, lebo stimuluje tvorbu krvi.

Unikátne, ručne vyrobené mydlá na báze glycerínu rastlinného pôvodu v kombinácii s blahodarnými olejmi najvyššej kvality. Starostlivo vybrané esenciálne oleje, liečivé byliny, ich výťažky a maceráty ako aj ostatné aktívne zložky dodávajú každému produktu jedinečnosť, podčiarknu ich funkciu a v neposlednom rade vôňu pripomínajúc flóru jednotlivých regiónov našej vlasti i iných častí sveta. Mydlá sú určené na každodenné ošetrenie celého tela, nevysušujú a sú potešením nielen pre telo, ale i myseľ a dušu. Bez živočíšnych tukov, syntetických farbív, ropných derivátov, glykolov a parabénov.

Použitie: Jemne krúživými pohybmi vytvorte penu na vlhkej pokožke a následne opláchnite vodou vhodnej teploty. Určené na každodenné použitie. Vyhnite sa oblasti očí.

Zloženie: Aqua (voda), Glycerin (glycerín rastlinného pôvodu)*, Sorbitol (zvlhčovadlo, alkoholický cukor rastlinného pôvodu), Sodium Oleate (tenzid rastlinného pôvodu)*, Sodium Stearate (povrchovo aktívna zložka), Butyrospermum Parkii (bambucké maslo)*, Picea Abies Extract (Smrek obyčajný)*, Angelica Archangelica Extract (Archangelika lekárska)*, Artemisia Absinthium Extract (Palina pravá)*, Acorus calamus Root Extract (Puškvorec obyčajný)*, Sodium Chloride (kuchynská soľ), Citric Acid (Kyselina citrónová)*, Pentasodium Pentetate (chelačná zložka), Tetrasodium Etidronate (stabilizačná zložka), Iron oxide (minerálna farbiaca zložka)

*certifikovaná organická zložka 

 

Hmotnosť 0.1 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.