Dunajské luhy v prírodnom mydle

Neohodnotené
 

s vôňou materinej dúšky a vŕby, na dezinfekciu rán a vyrážok, nervozitu, nespavosť, podráždenosť a prepracovanie

Dostupnosť do týždňa
€4
   
Kód tovaru 96
Výrobca Soaphoria
Kategória Telo
 

Dunajské luhy - prírodné mydlo 100 g

Tichý šuchot lístia Vŕby bielej v povetrí Podunajskej nížiny a tíško tečúca voda Dunaja. Výťažok z Vŕby bielej napomáha pri umývaní rán so svojim protizápalovým účinkom. Taktiež sa používa ako prostriedok na zastavenie krvácania. Materina dúška obsahuje éterický olej so vzácnymi zložkami s veľmi silným, ale zároveň jemným pôsobením v oblasti čistenia a stimulácie. Rovnako dobre sú známe jej posilňujúce, protikŕčové, protizápalové a hojivé účinky. Blahodarne pôsobí najmä na tráviacu a nervovú sústavu. Používa sa pri nespavosti, bolestiach hlavy, závratoch, nervozite a podráždenosti, telesnej i duševnej slabosti. Výborná je pri nachladnutí, astmatických ochoreniach a respiračných problémoch, posilňuje imunitné reakcie.

Unikátne, ručne vyrobené mydlá na báze glycerínu rastlinného pôvodu v kombinácii s blahodarnými olejmi najvyššej kvality. Starostlivo vybrané esenciálne oleje, liečivé byliny, ich výťažky a maceráty ako aj ostatné aktívne zložky dodávajú každému produktu jedinečnosť, podčiarknu ich funkciu a v neposlednom rade vôňu pripomínajúc flóru jednotlivých regiónov našej vlasti i iných častí sveta. Mydlá sú určené na každodenné ošetrenie celého tela, nevysušujú a sú potešením nielen pre telo, ale i myseľ a dušu. Bez živočíšnych tukov, syntetických farbív, ropných derivátov, glykolov a parabénov.

Použitie: Jemne krúživými pohybmi vytvorte penu na vlhkej pokožke a následne opláchnite vodou vhodnej teploty. Určené na každodenné použitie. Vyhnite sa oblasti očí.

Zloženie: Aqua (voda), Glycerin (glycerín rastlinného pôvodu)*, Sorbitol (zvlhčovadlo, alkoholický cukor rastlinného pôvodu), Sodium Oleate (tenzid rastlinného pôvodu)*, Sodium Stearate (povrchovo aktívna zložka), Butyrospermum Parkii (bambucké maslo)*, Salix Alba Leaf Extract (Vŕba biela)*, Thymus Serpillum Extract (Dúška materina)*, Salix Alba Leaf (Vŕba biela)*, Thymus Serpillum (Dúška materina)*, Sodium Chloride (kuchynská soľ), Citric Acid (Kyselina citrónová)*, Pentasodium Pentetate (chelačná zložka), Tetrasodium Etidronate (stabilizačná zložka), Iron oxide (minerálna farbiaca zložka)

*certifikovaná organická zložka 

Hmotnosť 0.1 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.